Surfování je oblíbený sport, který lidé obvykle provozují na pobřeží oceánu. Nicméně přímo v srdci Prahy se objevil nový fenomén! Říční vlna na Vltavě. V listopadu  se nám povedlo něco naprosto unikátního, osmi jezdcům jsme umožnili zažít noční surfování.I přes chladné listopadové počasí si surfaři možnost ježdění náležitě užili. Tato aktivita totiž přináší novou dimenzi zábavy pro surfaře v Praze a umožňuje jim vychutnat si surfování bez nutnosti velkých nákladů.

Noční ježdění jsme chtěli udělat už dlouho. Přáli jsme si totiž v ruchu města vytvořit spojením místa, světla a tohoto nevšedního sportu světelný obraz něčeho běžně nevídaného. I díky tomu všemu se na Hlávkově mostě tvořila kolona zvědavých řidičů. Byla to první oficiální akce na naší nově vzniklé vlně v centru Prahy, která měla ohlas na sociálních sítích a díky které jsme se dostali do povědomí ještě více podporovatelů. Fotky a videa mluví za vše.

Po skončení akce se surfaři přesunuli na after party do klubu Bike Jesus, aby oslavili možnost jezdit na surfu v centru Prahy. Mimo zasloužených oslav byla na after party také možnost dozvědět se od všech zúčastněných potřebný feedback a představit další plány s Štvanickou vlnou a kanálem jako takovým. Věříme, že se vlna bude dále rozvíjet a přitahovat tak stále více nadšenců pro tento sport.

Z našeho pohledu to byla super akce, kterou budeme chtít v budoucnu určitě opakovat a těšíme se na váš zájem. Takže zůstaňte v pozoru a vidíme se na vlně!